Gnatural tak trocha inak ;)

24.09.2023

Prajem vám pekné, pomalé septembrové dni. Máte ich pomalé? No my sme teda mali dosť rýchle a verím, že sa už troška stíšime a spomalíme :) 

Veľa, veľa nového sa udialo a naši verní už určite postrehli veľa zmien u nás, tak možno tak v skratke. Z tých technických je to, že na eshope pribudla platobná brána, ktorú ste si pýtali. Priznám sa pre mňa to bola čistá veda to nejak sprevádzkovať, ale Rudko to zvládol a ako vidno, asi ozaj ste to potrebovali, lebo väčšina platieb odvtedy ide tak. Ono v tejto ,,rýchlej,, dobe je to asi už nevyhnutnosť pri eshope a teda ak chceme držať krok s dobou aspoň trocha :D tak sa snažíme nielen technicky doladiť naše fungovanie, ale aj esteticky a to je to ,,inak,, na našom eshope. Gnatural ste poznali, ako farebné lúčne kvety, šípky, trávy...a dnešná doba modernejšich interiérov si žiada bytové doplnky, ktoré by tam zapasovali. Tradičné materiály ako ľan, prírodné motívy, ale prevedenie také, aby zapadlo do konceptu čierno, béžovo, nepreplácaného štýlu. Sama mám doma bývanie povedzme netradičné :D, ktoré si žiada minimalizmus, ale zároveň prírodno a útulno. Preto už viac rokov som mala v hlave niečo čo vám chcem ukázať. Od mojich začiatkov maľovania, bola perokresba mojou top technikou a stále som mala v hlave tieto kresby, len nebol stále čas...a viete kedy som si ho našla? Keď sme zriaďovali platobnú bránu na eshope, pripravovali sa na trhy...bol to môj relax a čas stíšenia a len tak si tvorenia. Takže je to tu a predstavujem vám našu novú čierno, béžovo, zelenú kolekciu, ktorú ste už niektoré našli na našom eshope a vyzerá to, že sa vám zapáčila. Takže idem vám ju trocha predstaviť.

Ľanový obrúsok s olivovo zeleným vencom byliniek, už máme pár mesiacov a bol predzvesť toho čo som pripravovala. Bytové doplnky spolu kombinovateľné a ladiace. Myslím, že tento odtieň zelenej je fajn na kombinovanie či už s farebnými doplnkami, alebo len takto čierno, béžovo, zeleno.

Z vankúšov sa vytešujem z týchto s lemovkou...je to decentný prvok, ktorý ozvláštni vankúš a dá mu takú originalitu. Ako viete, naše logo na výrobky nedávame, ale pri týchto perokresbách sa mi to žiadalo. Na tomto vankúši je alchemilka, praslička, skorocel, šalvia... Je v rozmere 50x50cm a môže byť s lemovkou aj bez.

K týmto našim dreveným svietnikom s kovom, pribudli nové svietniky v bledom a tmavom prevedení, ako ste zvyknutí, ale v inom dizajne, taktiež minimalistickom, ktoré zapadne či už do modernejšieho bývania, ale aj tradičného. Bol to tento raz Rudkov nápad a myslím, že to krásne vymyslel. 

Paprade...tie ja teda mám veľmi rada. V lese a aj doma v záhrade sú krásne od jari do jesene, keď sa ešte len tlačia, ako takí malí slimáčikovia postáčaní sa postupne rozpestrú do svojej krásy. V ponuke sme mali ľanové vankúše s viazačkou v olivovej farbe a pribudli ku nim tieto v čiernej. 

Vážku kreslil už dávnejšie Rudko a krásne sa kombinuje s ostatnými vankúšmi. Je v rozmere 50x50cm a 40x40cm.

Veniec byliniek v čiernom sme mali na rozmere 40x40cm a pribudol teraz aj na rozmere 60x40cm. Chrobáčikov na 60x40cm už tiež poznáte a máte ich radi. 

Ďalším do tejto kolekcie je tento s brečtanom, vresom a čučoriedkami, ktorý je taká pripomienka konca leta a začiatka jesene.

A aby bolo aj na stôl čo dať, nakreslila som aj takúto bylinkovú štólu, ktorá je myslím decentným doplnkom, ktorý stačí na jeseň doplniť pár suchými trávami vo váze, sviečkou v svietniku a stôl zútulnený.

Verím, že naše novinky vás potešia a hlavne, že vám budú robiť radosť vo vašich domácnostiach či už tých tradičných, alebo modernejších, kde si takto môžete preniesť kúsok prírody. Prajem vám pekné a pohodové dni. A zároveň ďakujeme ako nás stále podporujete. Za všetky správy, dokonca aj k mojim včerajším meninám ste mi posielali, vaše zdielania fotiek čo ste si u nás kúpili, za reálne stretnutia s vami na trhoch a kopec takých tých dennodenných milých telefonátov, srdiečok pri príspevkoch, kometárov... Veľmi si to s Rudkom ceníme :)