Príroda nikdy nezradí srdce, ktoré ju miluje... 

Celý život sa inšpirujem prírodou.

Pre mňa je to miesto nekonečnej inšpirácie, miesto, kde chodím dočerpať energiu, kde mi chodia odpovede na otázky kto som a kam chcem smerovať. Nádherná a dokonalá v každom ročnom období. Milovať prírodu nie je pre mňa len život eko, bio, recy, ako je teraz móda všade propagovať. Nikde na to návod nie je, ako žiť v súlade s prírodou. Mne pomáha vyzuť sa, kráčať bosá po tráve, vnímať, načúvať a nacítiť sa na ňu. Rešpektovať strom, keď spí a zberať plody a bylinky s rozvahou. A potom ten život v dennodennosti nedovolí konať človeku inak ako v úcte ku nej.

Mojimi/našimi výrobkami by som rada priniesla kúsok prírody aj do vaších domácnosťí. 

Volám sa Zdenka a spolu s mojim mužom Rudkom tvoríme Gnatural. 

Svoju značku som založila pred siedmimi rokmi, kedy som všetky výrobky ručne maľovala. Keďže záujem o moje maľby bol veľký a už som časovo nestíhala všetky objednávky vybavovať, môj muž prišiel s nápadom tlačiť ich. Tlač má veľkú výhodu, že zákazník má vždy na našom eshope veci skladom a nemusí čakať, výrobky sa môžu prať na viac stupňov, ako to bolo dovolené pri ručnej maľbe. Tlačou sa teda do Gnatural pridal aj môj muž a máme to rozdelené ;) ja maľujem bylinky, trávy, stromy a Rudko vtáčikov, chrobákov... Naše maľby graficky upravujeme a tlačíme na našich tlačiarňach na textil a papier. Vyrábame aj menšie výrobky z dreva ako sú svietniky, odlievame do nich sviečky zo včelieho vosku.

Celú prácu od návrhu výrobku, práce s drevom, maľby, grafickej úpravy, cez tlač, šitie a expedovanie si robíme sami, preto ak potrebujete hocičo odkomunikovať ohľadne farebného prevedenia, alebo rozmerov, s kľudom nám napíšte, vieme niektoré veci upraviť podľa požiadavky. ;)

Tvoríme v našom ateliéri a tam máme aj vzorkovňu našich výrobkov. Všetky výrobky majú svoje prebaly, ktoré sú estetické, ale aj praktické ako darčekové balenie a zároveň obsahujú info o zložení materiálov a údržbe výrobku.

Snažíme sa mať všetky výrobky skladom takže odosielame do 1-2dní od prijatia objednávky pri dobierke, alebo po prijatí platby. Odosielame aj do Českej republiky a aj do iných krajín. Keďže máme českú banku, neúčtuje sa medzištátny poplatok. Toľko technických informácii. 

A čo sa týka nášho Gnatural... boli by sme radi, aby to bolo miesto, kde sa budete cítiť dobre, kde si môžete zájsť nielen nakúpiť bytové doplnky, ale aj miestom, kde sa môžete inšpirovať. Radi renovujeme staré nábytky, prerábame, dávame veciam druhú šancu, ako napríklad aj náš ateliér, ktorý je zo starej garáže, rada pečiem a keďže som mala veľa rokov kvetinárstvo, sem tam tu pribudne nejaký návod na venček, aranžmán, alebo na sezónny koláč. Preto sa budem tešiť každému vášmu návratu na našu stránku, ak si budete chcieť len tak popozerať fotky, alebo si niečo kúpiť pekné do svojich domovov. 

Prajeme vám pekné dni Zdenka a Rudolf Gnatural


Gnatural v relácii  "Na chalupe" :

Pre pozretie videa je potrebná registrácia na JOJ play

Registrácia je bezplatná.