Jarná sviežosť

16.04.2023

Pekný deň prajem ;) Joj ako sme len čakali na tieto dni, keď už slniečko dlhšie svieti a nejak je človeku veselšie... Tie ranné a večerné koncerty vtákov a dážď ozeleňuje trávu. Môžeme teda už konečne povedať, že jar je tu.  Aj keď kúriť ešte kúrime, ale už je to na dobrej ceste k tomu, aby sme si mohli dať kávu na terase a dobre sa v záhradke narobiť :D. Kto sa teší? Ja teda určite, lebo to sedenie pri stroji, počitači a maľovaní....chce to rozhýbať kosti. Nie, že by sme s Rudkom driemali celú zimu :D, práveže sme sme pripravovali novinky na jar, ktoré pomaly teraz vystriedavajú tieto, ako som to nazvala - celoročné na kombinovanie. Jarné som vám tu ani nestihla poukazovať, lebo bol frmol, ale tak vy ste si ich našli a snežienky, bahniatka a jarné vence sme tlačili a šili pred veľkou nocou každý deň od rána do večera ;) Ďakujeme krásne.. Aj keď vonku teda jar krásne začína čarovať a všetko začína kvitnúť, my musíme byť o sezónu dopredu a tvoríme leto. Ale tu vám chcem ukázať tie celoročné kombinácie, ktoré máme nové...

Tieto nové ľany, ako tento prúžkovaný je teda u mňa dlhoočakávaná vec ešte spred vianoc. Túžila som po niečom univerzálnom, vhodnom na kombinovanie s inými našimi vecičkami. Je to zmes ľanu, bavlny a PES a vymyslela som z nich štóly, vankúše s gombíkmi aj šnurovačkou.

Papraďka bola moja perokresba, ktorú sme s Rudkom dali do zelenej a aj hnedej farby... Je tlačená na béžovom ľane.

A tento jemnučký tmavozelený ľan sme dali na eshop aj ako metráž a teda prvá várka sa nám ho hneď vypredala, lebo si ho žienky na šaty a sukne brali, ale už je znova naskladnený a vankúše sú krásne na kombinovanie. 

Prajeme vám pekné jarné dni Z+R ;)