Keď zima žije svoju krásu a my tvoríme jarné novinky

03.02.2023

Keďže je vonku ako je a je to úplne v poriadku veď je február ... Nedá mi tu ukazovať nejakú extra preemotivovanú jar. Jarné vecičky pýtate a verte, že na nich pilne pracujeme. Bude a už aj je kopec noviniek. Snažím sa ich fotiť v duchu toho čo je vonku, ešte sneh, sem tam vykukujú cibuľoviny... Takže o čom budú novinky. Hlavne o niečom úplne inom, ako po ostatné roky. Zohnali sme krásne nové materiály...jemňučké ľany, ktoré si ozaj pýtajú to poňať inak. Jemne, s vkusom, nič prehnane farebné, hodiace sa do viacerých typov bývaní. Pribudli aj nové vázičky, kvetináče, ale tie ste nám niektoré vykúpili skôr, ako sme vám ich stihli ukázať . :D Určite ešte doskladníme...Rudko navaril a odlial nové sviečky do skla zo včelieho vosku a ľúbi sa mi to veru čim ďalej tým viac, ako to všetko spolu ladí. Postupne vám to poukazujem a budú aj iné varianty viac do béžovo-hneda. Ďakujeme za váš záujem, ozaj si to ceníme a robíme čo môžeme, aby zakedy príde reálne jar, bol eshop nazásobený. Zatedy prajem každemu ešte veľa oddychu, veď aj príroda ešte spí, ide nám spln tak možno nejaké splnené prianie a nám sa teda veru plní sen, veď pozrite na tie fotky...

Hneď zo začiatku januára som objednala tieto medené plechové hrnčeky a teda láska na prvý pohľad. ;) Na vysadenie cibuľovín, alebo ako vázička... Prišli aj čierne plechové nádoby, ale tie sú momentálne vypredané. Už som objednala, takže v priebehu týždňa - dvoch budú skladom. Drevené lopáre, ktoré ste si obľúbili minulý rok a po vianociach už neboli, tak sú tiež skladom. No a všimnite si tie maličké zelenkavé vázičky...to je svieža maličkosť na jednu, dve, tri kvetinky odtrhnuté v záhrade, alebo na vychádzke. 

Tieto hrdzavé nádoby poznáte už od vianoc, kedy som ich prvý krát vzala do ponuky a teda aj takto na jarno im to svedčí...

A teda sľúbená novinka - sviečky zo včelieho vosku v skle. Horia 12hodín a myslím, že to bude na jarné a letné sedenie pri sviečke aj vonku, lebo ju nebude sfukovať vietor, ako klasickú sviečku.

A tento obrus je teda zo séria béžovo zelenej... Béžový ľan, jemný, predpraný, ktorý má potlač vami obľúbeného venca bylín zo zimy, kde bol čierny. Mám rada olivovo zelenú a teda použili sme túto tlač na viacero výrobkov. Pred vianocami na utierky, na tento obrus, vankúš 60x40cm a tašku. Je to taká neutrálna farba, hodiaca do viacerých typov bývaní.

Priebežne došívam aj jednofarebné vankúše na kombinovanie. Tento 60x40cm so šnurovačkou a 50x50cm s drevenými gombíkami v olivovej farbe. Pribudnú k nim aj béžové a tmavšie zelené. 

Váza z číreho skla je myslím v každej domácnosti vítaná vec, len tak na pár konárikov, alebo kyticu kvetov. Táto má užšie hrdlo a skôr sa hodí na vyššie kvety, lenže teraz okrem tulipánov som nič nenašla. Ale trávy a lúčne kvety určite budú v nej ešte krajšie vynikať.

Tieto plechové nádoby sú priestranné takže som do nich vmestila tri kvetináčiky. V dvoch boli cibuľoviny a v jednom rozmarín.  Na vrch trocha machu a dekorácia hotová ;)

Minulý rok som mala tento veniec so snežienkami ako novinku a tento rok sa nám ho podarilo dať do grafickej podoby a teda bude na vankúši a aj na obruse 9x90cm. Čo sa týka rozmerov obrusov, ak potrebujete iný rozmer, s kľudom do poznámky pri objednávke môžete napísať.

No a na túto trnkovú nežnosť som sa tešila už veľmi dlho ako dopadne. To je presne to čo sa mne páči a verím, že si aj u vás obľudbu.

Postupne ako som spomínala na začiatku budú pribúdať novinky a priebežne budem informovať. Prajem pokojné a pohodové dni Z Gregorová a Rudko vás pozdravuje ;)