Vianoce na prírodno ;)

06.12.2021

Ani neviem čo chcem a či chcem písať... Máme s Rudkom za sebou veľmi náročný rok a zároveň tak krásny rok. Rok plný nových nápadov, tvorenia a tešenia sa z toho, ako sa nám podarilo napĺňať si svoje sny. Mám pocit, že sa máme stíšiť a oddýchnuť si a nabrať nové sily, tak ako tá príroda, ktorá je mojou veľkou učiteľkou. Dnes som sa bola prejsť po kopcoch, pozorovala som to ticho zasneženej krajiny a prišlo mi, tak ako každý rok o tomto čase. Spomaľ, zastav, poďakuj, pusti a prijmi.

Preto spomaľujem ;) Posledné objednávky odchádzajú a ja som ani nemala čas tu nejak predtým uložiť fotky z vianočného tvorenia a fotenia. Pýtali ste, že by ste si ich radi pozreli tak väčšie a pokope, nielen na FB a IG maličké... Tak možno takto bez slov, pri čaji, pri krbe, môžete rolovať a naladiť sa napríklad na prírodné vianoce a tiež sa tak s nami stíšiť, zastaviť a poďakovať za to čo máme, pustiť čo nám už neslúži a prijať to nové, čo by sme chceli ;)


Tak vám prajeme, tento čas predvianočný veľa spokojnosti, pohody, radosti napriek všetkému čo je, lebo všetko zlé v našich životoch je len cesta k niečomu lepšiemu ;) Z+R