Vitajte u nás...

12.04.2021

    Vítam Vás tu na mojom blogu, kde by som sa s vami chcela podeliť o naše tvorenie. Môj muž a ja sme tím...ja vymýšľam a on realizuje :D. Ale nie srandujem. Zo začiatku, keď sme sa spoznali, ja som vymýšľala ako pri prerábke nášho bývania využiť staré veci z domu a dať im druhú šancu. Môj muž nelenil a ani som sa nenazdala a prišiel s nápadom ako to zrealizovať. Tak muž brúsil, natieral, ja som čalúnila... a tak sme prerobili, sedačku, švédsku lavicu, vyrobili sme sedíliu pod oknom na chodbe, veľký betónový kvetináč ...a veľa iných vecí.

Rada by som bola, keby tieto naše stránky neboli pre vás a nás len suchým eshopom. Určite nebudeme chrliť kusy za účelom biznisu, lebo to už som si s časti nedobrovoľne zažila vďaka jednej reklame...Bola som veľmi vďačná za možnosť prežiť pre iných ťažké časy covidové bez strachu o príjem, ale odrovnalo ma to duchovne. Prestala ma práca napĺňať. To, že som nemala čas odkomunikovávať zákazky a potom tie milé správy čo mi chodili, keď ľuďom prišiel domov výrobok...mrzelo ma strácanie správ v tom množstve  a ich nedohľadanie atď....Dosť! Povedala som si s mužom, že v najlepšom treba prestať a ideme na to inak. Pomaličky s láskou, tak ako na začiatku. S radosťou z tvorenia a komunikovania. Tak sme si vymysleli toto miesto, kde zlúčime všetky miesta kde pôsobím a  budem sa tešiť na vaše otázky, možno objednávky, kde veci čo nebudú skladom dohodneme tak, aby sa nikde medzi viacerými fb,ig..účtami nestrácali. Kde si odkomunikujeme termín a dúfam, budeme všetci spokojní :) Takže s kľudom do mailu píšte.

A v neposlednom rade, by sme sa tu chceli s vami podeliť o našu lásku k prírode, k prerábkam a pridať sem tam nejaký návod, ktorý vás možno osloví a budete môcť aj vy doma tvoriť.

Nabudúce dáme nejakú prerábku s postupmi ako na to. Čo poviete? ;)
Tu je náš domov. Náš starý dom po mojej babičke a dedkovi, ktorý si stále pretvárame a meníme. Miesto kde žijeme, snívame a tvoríme. 


To svetlo v celom dome milujem. Zárubne si priniesol ešte môj dedko z rodičovského domu. Vybrúsila som ich z toooľkých vrstiev farieb. A na koniec prekvapko - zelené moridlo. Ale podarilo sa mi to všetko dať dolu a povrchovú úpravu dostali len z hrdzavého výluhu (ocot a drôtenka)


Niekedy mi príde ako chameleón ten dom. Prispôsobí sa hociakému môjmu nápadu na zmenu.


Na fotke pod týmto textom je stará švédska lavica, ktorú sme obliekli do nového šatu. ;)


Drevená lavica -sedília, je prácou môjho muža... aj takto sa dá využiť staré drevo zo stavby.

Kuk do môho ateliéru :) O jeho prerábke z garáže, ak vás to bude baviť, môžem tiež niečo popísať a fotky pridať.

Prajem Vám pekné a pohodové dni :)