Videokurz maľby na vankúš - kamilky

Teší ma, že kurz maľovania na textil v mojom ateliéri absolvuje toľko žien a aj to, že sa mi podarilo vytvoriť tento videokurz, ktorý ste si pýtali, lebo diaľka vám nedovoľuje prísť a spoločne si pomaľovať. 

Dúfam, že sa ti bude príjemne maľovať a dopraješ si relax a radosť z tvorenia. Budem sa tešiť, ak sa potom so mnou podelíš fotkou svojho dielka, ktoré vytvoríš ;)

Kurz trvá hodinu a 12minút, kde ťa prevediem celým postupom maľby, krôčik po krôčiku si prejdeme, aké majú vlastnosti farby a ako sa aj s štetcami správajú na látke. Ukážeme si na kuse skúšobnej látky tieňovanie kvetov, ako sa robia tenučké čiarky a lístočky. Potom prejdeme k samotnému vankúšu, kde ti vysvetlím, ako najlepšie postupovať, aby sa ti dobre maľovalo....Celá maľba je bez zrýchlenia, takže si môžeš jednotlivé kroky pomaličky súbežne so mnou maľovať. Ak nebudeš stíhať, môžeš si video vrátiť. Na záver si ukážeme moju zjednodušenú verziu šitia vankúša ;)

Ak potrebuješ niečo na tvorenie, na mojom eshope mám farby, štetce aj látku....

Technické údaje: 

- Po objednaní kurzu a uhradení, ak máš vybraný variant odkaz na YouTube, tak ti pošlem link a môžeš sa hneď pustiť do práce ;) Ešte ti mailom pošlem v PDF obrysy, aby si si mohla prekresliť na látku...napríklad na okne sa to dá krásne presvietiť a ceruzkou si chytiť náčrt. 

- Ak máš možnosť USB kľúč, tak ti ho pošlem, ako doporučený dopis slovenskou poštou do 2dní od úrady. Pride ti spilu s vytlačeným náčrtom aby si si mohla prekresliť a chytiť si obrysy.  

- zákaz šírenia obsahu autorského videa a ďalšieho kopírovania ďalším osobám bez predchádzajúceho písomného súhlasu.Vyberte si variant:

Cena od 30,00 €