Ľanové letné pohodlie

01.07.2023

Prajem pekné a pohodové letné dni. Prázdniny nám začali...teda deťom a my sa musíme nejak prispôsobiť, že? :D  Mamíííí....jesť, mamííí..nuda. A maminy musia aj do práce chodiť a nejak to zariadiť, tak ako po každý rok. Vždy to vyzerá tak nejak, že ako to dáme, pracovať aj byť rodič, ale nakoniec sa o pár týždňov obzrieme a, že ako to ušlo a je po prázdninách. Tak len zachovať kľud a v rámci možností si to s nimi aj trocha užiť treba. 

My s Rudkom budeme mať pracovne, troška náročné letné dni, lebo sme sa konečne rozhodli, že sa aj na trhy trocha vydáme, lebo pozvánky mávame a nejak nestíhame nikdy vyrobiť, keďže si zatiaľ všetko sami vyrábame, od návrhu, tlače, šitia, balenia, expedovania, aby bolo dostatok vecí skladom aj na takéto účely. Teším sa teda ja hlavne, že sa s vami aj osobne stretneme a určite to bude príjemné a také iné, ako takto virtuálne prehodiť pár slov. Preto nehanbite sa a s kľudom nás oslovte, tie vaše priezviská máme už troška v hlavách a radi spoznáme tých čo za nimi stoja. ;) Prvým bude v septembri Sashe trh v Starej tržnici v BA. Tak bratislavčanky ak by ste radi niečo videli na živo a chceli si to ochytať, viem, že cez pc to niekedy nie je také...tak s kľudom nás prídite pozrieť. 13-15.9. Budeme sa tešiť.

Letnú ponuku som tento rok stihla len tak tak pred začatím prázdnin a teda náš eshop je vyletnený a môžete vidieť naše novinky aj starinky, ktoré sú spolu kombinovateľné. Dnes vám ukážem hlavne vankúše, ktoré si myslím sú na také to letné vegetenie ideál. ;) Na začiatku je  biely ľanový s vencom lúčnych farebných kvetov, ktorý sme použili aj na malé obrúsky. 

Ďalšími sú veniec bylín a papraď na béžovom ľane. Vankúše majú šnurovačku, aby nikde nič netlačilo ;) Ale sú aj gombíkové klasiky. Vaša obľúbená stálica už pár mesiacov je vankúš 60x40cm v tmavo zelenej farbe, ktorý sa dá krásne kombinovať zo všetkými našimi vankúšmi. 

No a sviežy 60x40cm biely ľanový s bylinkami roztrúsenými po celej ploche s viazačkou, ten si myslím, že rozjasní každú terasu, ale aj posteľ v spálni. 

Ak potrebujete niečo na dokombinovanie, okrem zeleného ľanového je tu aj 60x40cm vankúš z režnej látky, ktorý má zelené pásiky a k nemu pribudla novinka 40x40cm lipa. Režný bylinkový 50x50cm už máme dlhšie a tak, ako vidíte na fotkách, sú krásne spolu kombinovateľné a ladiace. 

Fotenie na našej chalupe som si teda riadne užila, lebo som mala čerstvo vymaľovanú spálňu a renovovala som aj posteľ a nočné stolíky, ktorých drevo bolo od slnka zažltnuté, tak som ich pretrela na šedo. Niekedy trocha farby urobí s celým priestorom zázraky. Pár vankúšov, obrázkov z nášho eshopu, kytica kvetov a je útulno.

Prajem, nech sa aj vám darí vytvárať si to svoje útulno, možno aj s našími výrobkami. 

Prajem pekné leto. ;) Z Gregorová

Kategórie